12 mars 2010 - 15:45
| iPad
Ja då kan man förhandsboka sin iPad om man bor i USA i alla fall. Svenska App Store låg liksom den amerikanska nere idag innan 14.30 men inget nytt fanns vad jag kunde se när den kom tillbaka.

Finns väl inte så mycket att tillägga än att det är max två per kund och inget nytt om när den släpps i sverige. Kollar man på de tekniska specifikationerna så finns fortfarande inte svenskt tangentbord med heller vilket är lite oroväckande. Den kommer såklart till sverige men har den inte svenskt tangentbord så kan det ju tyda på att det dröjer.
- Keyboard support for English (U.S.), English (UK), French (France, Canada), German, Japanese (QWERTY), Dutch, Flemish, Spanish, Italian, Simplified Chinese (Handwriting and Pinyin), Russian
1 svar » till “Förhandsbokningen av iPad är igång i USA”
Kommentera
Relaterade inlägg




[...] Förhandsbokningen av iPad är igång i USA Kategorier:Media Taggar: Kommentarer är avstängda. Har du sett en Letto? RSS [...]